O nas

W ciągu ponad 25 lat pracy zdobyliśmy duże doświadczenie w zakresie świadczenia usług księgowych i doradztwa podatkowego.

Naszym Klientom zapewniamy usługi świadczone na najwyższym poziomie w trosce o ich bezpieczeństwo i zadowolenie. Nasze relacje z Klientami budujemy na podstawie zaufania oraz partnerstwa.

BDPK spółka z ograniczona odpowiedzialnością powstała w 2019 r. jako kolejny etap rozwoju i poszerzenia działalności wykonywanej w ramach przedsiębiorstwa osoby fizycznej - doradcy podatkowego Czesława Kaczyński, które powstało w 1994 roku.

W 2021 r. BDPK sp. z o.o. została wpisana do rejestru osób prawnych uprawnionych do wykonywania doradztwa podatkowego pod nr 672. Powyższe uprawnia spółkę do używania nazwy BDPK sp. z o.o. spółka doradztwa podatkowego.  

BDPK Sp. z o.o. spółka doradztwa podatkowego obecnie obsługuje kilkaset podmiotów gospodarczych w tym osoby fizyczne, spółki osobowe, spółki kapitałowe i stowarzyszenia.

Nasza spółka posiada w swojej kadrze kilkudziesięciu doświadczonych pracowników z odpowiednim wykształceniem i przygotowaniem zawodowym. Pracownicy nasi podlegają stałym i systematycznym szkoleniom podnoszącym ich wiedzę i kompetencje.

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny.